Liukso kambariai


Liukso klasės kambariai yra apstatyti prabangiais baldais. Čia jūs rasite viską, kas reikalinga prabangiam poilsiui. Kambariai suskirstyti į dvi erdves: miegamąją ir laisvalaikio. „Miegamojoje“ erdvėje Jums garantuojame ramų poilsį ir miegą vadinamoje „karališko dydžio“ (king size) lovoje su antialergiška patalyne.
Laisvalaikio erdvėje natūralios odos baldai leis patogiai jaustis Jums ir Jūsų svečiams bei maloniai leisti laiką prie kavos stalelio. Norintiems aptarti dalykinius reikalus yra rašomieji stalai su tinkamu apšvietimu darbui.
Galime pasiūlyti kambarių ir su spalviniais apšvietimo dekorais.
Liuksuose įrengti erdvūs vonios kambariai su hidromasažinėmis voniomis arba dušais, taigi kiekvienas svečias gali pasirinkti pagal pageidavimą. Visuose jų Jūs rasite būtiniausių vonios higienos priemonių rinkinį ir plaukų džiovintuvą, o minkštučiai balti chalatai suteiks jaukumo Jums ir aplinkai. Jei pageidaujate ilsėtis kambaryje ir mėgautis ramybe - pusryčiai, pietūs ar vakarienė bus Jums pristatyti į kambarį.
Tai idealiausias pasirinkimas mėgstantiems originalumą suderintą su prabanga.


Į kainą įeina šios paslaugos:
  • Jacuzzi vonia ir WC, spalvota palydovinė televizija, oro kondicionavimu.
  • Pusryčiai.
  • Interneto prieiga
  • Automobilių stovėjimo aikštelė
  • Mokesčiai valstybei.
  • Aptarnavimo išlaidos.

Vaikai iki 6 metų gali nakvoti mūsų viešbutyje nemokamai tėvų kambaryje. Jei reikės, atnešime ir papildomą lovą, tik praneškite apie tai mums iš anksto.

Savaitgaliais taikome ypatingas nuolaidas !!!


liuksas liukso
Viešbutis Kaune. Sfinksas.

Rezervacija

 

Virtualus Turas

Viešbučio SFINKSAS FacebookViešbučio SFINKSAS Facebook
Palaukite, puslapis siunčiamas...